O nás

Kto sme

Sme mladá rodinná firma, ktorá sa zaoberá predajom retro keramických vypínačov a zásuviek. Naše výrobky sú ručne vyrábané s veľkou pozornosťou k detailu a kvalite. Sú ideálne do luxusných interiérov, moderných domov, reštaurácií aj drevených chalúpok. Dokonale sa hodia do každého priestoru, kde je potrebné zabezpečiť kvalitné a štýlové riešenie podľa Vašich predstáv.

U nás si vyberiete

Naše vypínače sú k dispozícii v otočnej aj kolísacej variante. K vypínačom a zásuvkám tiež ponúkame širokú škálu príslušenstva, vrátane čiernych, bielych a šedých keramických rámčekov a tiež drevených rámčekov, ktoré dokonale dopĺňajú naše retro vypínače. Produkty sú štandardne k dispozícii v troch farbách - bielej, čiernej a šedej, na objednávku je možné dodať iné farby. Vypínače a zásuvky možno kombinovať s rámčekmi podľa Vášho želania.

Nie sme len e-shop

V prípade záujmu môžeme zákazníkovi zabezpečiť montáž vypínačov a zásuviek a dodať potrebný elektroinštalačný materiál.

Veríme, že naše vypínače a zásuvky sú nielen krásnym a praktickým doplnkom do každej domácnosti, ale tiež trvanlivým a spoľahlivým riešením pre všetky Vaše potreby.

Dbáme na kvalitu balenia

V Myralux si kladieme za cieľ, aby každý produkt dorazil k zákazníkovi v bezchybnom stave. Vzhľadom na to, že naše produkty sú vyrobené z keramiky, kladieme zvláštny dôraz na starostlivé a robustné balenie. Tým zabezpečujeme, že každý vypínač a zásuvka dorazí k vám v dokonalom stave, pripravený k inštalácii a okamžitému oživeniu vášho interiéru.